قوانین و مقررات :: avvaltarh - کارت ویزیت بنر وکتور لایه باز | اول طرح

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی اول طرح :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی اول طرح به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی اول طرح  و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی اول طرح  از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی ما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی ما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی ما اقدام نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی ما استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی ما ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی ما به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی ما برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی ما را در پروفایل خود لغو کنند.
 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
فروشگاه اینترنتی ما به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی ما متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی ما ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی ما ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی ما جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی ما است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی ما محفوظ می‏‌دارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی فایل ها و طرح های موجود در سایت،متعلق به اول طرح بوده،انتقال،فروش و یا هدیه تمامی و یا بخشی از طرح های خریداری شده سایت ممنوع می باشد و شامل پیگرد قانونی می باشد.

فایل خریداری شده توسط خریدار صرفا جهت استفاده در همان واحد صنفی می باشد و خریدار فقط مجاز به چاپ طرح ها می باشد.

بررسی نهایی طرح قبل از چاپ به عهده خریدار می باشد و اول طرح هیچ گونه مسئولیتی در قبال غلط املایی،تغییر فونت ها و یا تغییر کد رنگ ها برای عملیات چاپ ندارد.

 

مدیریت سایت اول طرح

مهندس سلمانیصفحه مناسب چاپ

برندها

تلگرام
اشتراک سایت
سفارش طرح