قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی اول طرح :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی اول طرح به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏ سایت فروشگاه اینترنتی اول طرح و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی اول طرح  از سوی کاربر است.

قوانین عمومی :

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت اول طرح منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه‏‌ها و خدمات سایت اول طرح تغییراتی در آینده ایجاد شود ، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر :

مشتری یا کاربر ، به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است ، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت اول طرح اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی :

هنگامی که شما از خدمات سایت اول طرح استفاده می‏‌کنید ، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی ما ایمیل می‏‌زنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد ، شما موافقت می‌‏کنید که اول طرح به صورت الکترونیکی ( از طریق پست الکترونیکی ، سرویس پیام کوتاه ) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها ، خدمات و یا پروموشن‌ها ، امکان دارد سایت اول طرح برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند ، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سایت را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی :

اول طرح به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند ، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

اول طرح متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا ، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی ما ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت اول طرح ، مانند لوگو ، علائم تجاری ، متن ، توضیحات ، گرافیک ، آرم ، تصاویر ، وکتور ، طرح های لایه باز ، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط اول طرح جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار اول طرح است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ، حق پیگرد قانونی را برای سایت اول طرح محفوظ می‏‌دارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی فایل ها و طرح های موجود در سایت ، متعلق به اول طرح بوده ، انتقال ، فروش و یا هدیه تمامی و یا بخشی از طرح های خریداری شده سایت ممنوع می باشد و شامل پیگرد قانونی می باشد.

فایل خریداری شده توسط خریدار صرفا جهت استفاده در همان واحد صنفی می باشد و خریدار فقط مجاز به چاپ طرح ها می باشد.

بررسی نهایی طرح قبل از چاپ به عهده خریدار می باشد و اول طرح هیچ گونه مسئولیتی در قبال غلط املایی ، تغییر فونت ها و یا تغییر کد رنگ ها برای عملیات چاپ ندارد.

 

مدیریت سایت اول طرح

مهندس سلمانیصفحه مناسب چاپ
اشتراک سایت